Podpora

Na této stránce naleznete užitečné informace ohledně použití programu. Zkuste nejprve zkontrolovat, zda nenajdete odpověď na svou otázku v Často kladených otázkách. Pokud nenaleznete svou odpověď tam, můžete využít uživatelské fórum. Pro začátečníky, kteří se chtějí s programem rychle seznámit doporučujeme video návody, které Vám v krátkém čase ukáží, jak v programu vytvořit křížovku či osmisměrku.

Video návody

Video návody

Pro zobrazení video návodů je vyžadována podpora technologie Flash.

Uživatelské fórum

Uživatelské fórum naleznete na adrese forum.cwdstudio.com.

Kontaktní informace

Pokud všechno ostatní selhalo a odpověď na svou otázku jste nikde jinde nenašli, můžete použít přímý kontakt na autora programu:

Ing. Ivo Skalický, ITPro CZ
email:
telefon: +420 778 090 164

Aktualná verzia

1.2.7 (revision: 393)
Datum vydánia: 11.6.2020

Stiahnuť
Veľkosť: 9.81 MB
Windows XP, Vista, 7, 8, 10

verzia pro iný OS...

Nakúpiť

Komerční verze od 85 €

Osobní verze od 14 €

Podrobný ceník...

Kúpiť CwdStudio

Aktuality

  • 11.11.2019

    Originální dárek k Vánocům? Křížovka s vlastní tajenkou! Udělejte radost Vašim blízkým zakupte si licenci programu na Generování křížovek či osmisměrek CwdStudio nebo si objednejte hotovou křížovku např. z Křížovky na přání

  • 1.10.2019

    Některým uživatelům po posledním update OS Windows mizí nástrojové panely a černá pracovní plocha. Toto lze ve verzi 1.2.6 vyřešit kliknutím v Menu | Zobrazit | Nastavení, odškrtnutím políčka "Používat systémový vzhled" a restartováním programu.

  • 18.5.2018

    CwdStudio nyní podporuje použití online slovníků v českém (65 tisíc výrazů) a slovenském (94 tisíc výrazů) jazyce. Zároveň jsme poaktualizovali podmínky ochrany osobních údajů v souladu s GDPR.